REGULAMIN

1. Przed wykonaniem tatuażu klient zobowiązany jest do zapoznania się z informacją o przeciwskazaniach do zabiegu.

2. Przeciwwskazania do tatuażu:

 • choroby skóry,
 • problemy z krzepliwością krwi,
 • nadciśnienie tętnicze,
 • choroby zakaźne (HIV, WZW typu B lub C itp.),
 • zabiegi operacyjne mniej niż 4 tygodnie przed sesją s także leczenie poza zabiegowe,
 • choroby immunologiczne,
 • ciąża i karmienie piersią,
 • cukrzyca i epilepsja wymagają konsultacji z lekarzem.

3. Wszystkie ceny ustalane są indywidualnie. Przy większych wzorach tatuaż dzielony jest na 3 godzinne sesje, mniejsze wzory wykonywane są podczas jednej wizyty.

4. Mam prawo odmówić wykonania tatuażu bez podania przyczyny. Nie wykonamy tatuażu również wtedy, gdy:

 • pomysł klienta jest nie do zrealizowania np.: nieodpowiednie miejsce do wykonania tatuażu, brak zachowanej kompozycji.
 • zawiera symbole rasistowskie, faszystowskie i homofobiczne.
 • klient cierpi na problemy skórne.
 • klient jest pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych używek. klient zataił faktyczny stan swojego zdrowia, nie poinformował o lekach jakie przyjmuje, których zażywanie może być przeciwwskazaniem do zabiegu.

5. Wykonuję tatuaże wedle pomysłu klienta, jednak z wyprzedzeniem potrzebujemy informacji o: miejscu, rozmiarze, motywie, kolorystce. Czy posiada prawa autorskie do przedstawionego projektu.

6. Projekty pokazuję najpóźniej dwa dni przed wykonaniem tatuażu.

7. Przed wykonaniem tatuażu klient jest informowany o cenie. W przypadku braku określonego rozmiaru, miejsca itp. podajemy przedział cenowy.

8. Płatność tylko gotówką.

9. W przypadku, kiedy klient przerywa wykonywanie tatuażu, zobowiązany jest zapłacić całą ustaloną kwotę, przy czym kolejne spotkanie na dokończenie tatuażu również będzie płatne.

10. Jedna poprawka jest w cenie tatuażu w przypadku, gdy klient zgłosi się na nią do miesiąca czasu od momentu wykonania. Po przekroczeniu terminy, poprawki są płatne.

11. Rezerwacja terminu wykonania tatuażu odbywa się przez email halo@cialoksztalt.pl, telefon lub osobiście.

12. Do rezerwacji terminu potrzebujemy następujących danych: imię i nazwisko, nr kontaktowy. Podanie tych danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wykonania rezerwacji.

13. W dniu wykonania tatuażu klient wypełnia ankietę, podając swoje dane oraz informacje o stanie zdrowia. Podanie tych danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wykonania zabiegu.

14. Wykonuję tatuaże tylko osobom pełnoletnim. Zgody rodziców nie są uwzględniane.

15. Zobowiązuje się do udzielania rad jak poprawnie dbać o tatuaż. Każdy klient otrzyma szczegółowe informacje i wskazówki.

16. Nie ponoszę odpowiedzialności za nieprzestrzeganie zasad pielęgnacji po wykonaniu tatuażu.

17. Zobowiązuje się do wykonania tatuażu w sterylnych warunkach.

18. Nie ponoszę odpowiedzialności za utratę przytomności klienta, spowodowaną złym stanem zdrowia i chorobami oraz brakiem przystosowania skóry do wykonania tatuażu.

19. Tatuażysta może przerwać wykonanie zabiegu w przypadku stwierdzenia pogorszenia się stanu zdrowia, samopoczucia lub wystąpieniem zmian w strukturze skóry.

20. Akceptując regulamin studia klient wyraża zgodę na wykonanie zdjęcia wykonanego tatuażu i umieszczenia go na stronach internetowych i w social media.

21. Zapłaty dokonujemy po zabiegu, chyba, że wcześniej ustalono inaczej.

22. W trakcie zabiegu ubranie w okolicach tatuowanego miejsca może ulec zabrudzeniu. Po zabiegu wytatuowane miejsce nie powinno być uciskane i ocierane. Konieczne jest zapewnienie dostępu do tatuowanej powierzchni.

23. Umówienie się na wizytę jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.